♥ OBJEDNEJ SI ♥

2.kolo SONB

Reklamy jenom SEM & NIKAM JINAM ;)

!kopíruj POUZE se ZDROJEM!

Copak to je??

7. března 2010 v 20:36 | MaCculQa |  ...MusiC...
Copak to je??

Youtobe je server, kde naleznete nejrůznější videa světa, jakoukoliv píseň nebo dokonce rozhovory. Na této webové stránce najdete vlastně (dá se říct) VŠE! Stačí si napsat do vyhledavače na Seznamu nebo Atlasu "Youtobe.com" a potvrdit. Dále se nasměrujte na "http://www.youtobe.com". Tam se zorijentujete velmi snadno:)! Do vyhledávače na "youtobe.com" napíšete (třeba) název písně, kterou si chcete poslechnout. Další kroky určitě zvládnete sami ;0)
Na "jútubku" (jak mnozí puberťáci říkají) dnes umí každé malé dítě, a pro ty, kteří to neumí, není těžké se to naučit!
Vlastně na tom není nic těžkého: Pokaždé najedete na stránku, do vyhlédávače napíšete požadovanou píseň, rozhovor, video atd., které chcete najít, kliknete na "Vyhledat" a zobrazí se vám dlouhý sloupec videí, které mají stejný název. :) Potom si stačí vybrat a můžete zvolené video spustit!

PS: videa se většinou (po kliknutí na něj) spustí sama :)

Jak jsem už zmiňovala: není na tom nic těžkého a naučí se na tomto serveru surfovat každé malé dítě! Můj 8letý bráška to umí taky x) a dobře :P

Zajímavost: Youtobe.com se stalo AŽ 8.nejsledovanějším slovem na Seznamu! To jak z jedné strany velmi špatné, protože sem si myslela (určitě nejsem sama), že je tato webovka navštivovanější. Na druhou stranu je to ještě docela dobré... Mno, každopádně přeju víc úspěchů! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama