♥ OBJEDNEJ SI ♥

2.kolo SONB

Reklamy jenom SEM & NIKAM JINAM ;)

!kopíruj POUZE se ZDROJEM!

☻ Nespřáteluji ☻

23. května 2010 v 13:21 | MaCculQa |  ...Affs / SB...
AhojíQ... Někteří ví, že v menu mám napsáno, že nespřáteluju... Ale i tak mi chodí komentáře a žádosti o spřátelení... Takže to udělám jinak..!

Důvod..?

○ Jednoduše... Affs neboli SB a jinak řečeno Spřátelené Blogy musí (nebo by měli) dodržovat moje určitá pravidla Affs... Málo Affs je dodržuje.. Už jen tím, že napíšou obíhám! :)) Za obíhání beru už jen to, že napíšete koment ;)

○ Navíc nechce se mi spřátelit s nováčky... Jasně, taky jsem byla nováček a přesto jste se mnou spřátelili... :(( Za to se omlouvám...

○ Další proč nespřáteluju je ten dovůd, že každý měsíc, kdy je kontrola / zápis Affs vymažu nejméně 10 SB z 15... Potom mi chodí komentáře typu: "Co..?? Vždyť jsem obíhala 2krát do měsíce..!"

○ Dalším důvodem je to, že se mi nechce obíhat 40 Affs, jako to dělají ostatní BloGy... Sorráč, ale jsem člověk... CO..? Jsem holka! A chci mít čas sama na sebe, na rodinu, na domácího mazlíčka a mího přítele..! Takže nehodlám strávit celé dny na blogu jen kvůli obíhání!

Kdy spřátelím..?

○ Spřátelím pouze tehdy, znám-li Vás! Jste-li mý přátelé i v reálu, bydlíte-li někde blízko a stýkám-li se s Vámi, spřátelím ráda ;)

○ Ještě bych spřátelila s Blogem, který navštěvuju pravidelně... Jsou dva BloGy, kam chodím skoro každý den, Váš Blog se mi moc líbí a baví mě to tam! Jenom s těmito Blogy spřátelím ;)


Neni to fér..??? Ale takový je ŽIVOT! :)) a ten fér-play nezná :P

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Timmík Timmík | Web | 23. května 2010 v 13:31 | Reagovat

:)ok:)
Začalo 1.kolo sonj
soutěž o nej jméno:)
schánej si hlásky at nevypadnes !!!!

2 Emmush - Sbíínečínečíčko.. x) Emmush - Sbíínečínečíčko.. x) | Web | 25. května 2010 v 14:06 | Reagovat

ahojky, já se s tebou ale nesetkávám reálně.. :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama